• Európsky týždeň športu

Európsky týždeň športu

Aj tento rok sa naša škola zapojila do akcie „Európsky týždeň športu“. Pod heslom „rozhýbme školu“ sme sa aktívne hýbali, zápasili a zabávali sa pri plnení výziev, ktoré do programu pripravili učitelia telesnej výchovy p. Zavacký a p. Dobeš.

Prichádzali sme do školy hlavne bicyklom, kolobežkami, skejtbordami a pešo s heslom „najlepšie sú naše nohy“. Počas veľkých prestávok sme sa všetci prechádzali organizovane po chodbách školy, na hodinách telesnej výchovy sme si vyskúšali kruhový tréning podľa vzoru televíznej šou – extrémne premeny – druhá šanca na život. Nosili sme celý deň športové dresy.

Zorganizovali sme turnaje vo florbale medzi žiakmi a učiteľmi (výsledok nebol dôležitý – ale vyhrali učitelia J) a vo volejbale medzi učiteľmi, rodičmi a priateľmi školy. Za učiteľov reprezentovali našu školu p. zástupca Valek, p. učiteľka Kováčiková, p. uč. Zavacký a p. uč. Dobeš.

Vyhlásili sme súťaž o najlepšiu fotografiu s názvom ako športujem, ktorú sme predĺžili až do konca októbra.

Európsky týždeň športu naozaj rozhýbal našu školu a spoločne sme urobili niečo pre seba a svoje zdravie.

Vážení športoví priatelia,

aj v tomto roku by sme Vám chceli touto cestou poďakovať za Vašu aktívnu účasť a podporu iniciatívy Európskeho týždňa športu 2018.

Váš záujem o šport nás nesmierne teší a veľmi si vážime Vašu spoluprácu.

Táto iniciatíva bude pokračovať aj v ďalších rokoch. Veríme, že ju podporíte, a čo je ešte dôležitejšie, že zostanete aktívni a verní pohybu a zdravému životnému štýlu po celý svoj život. #BeActive!